TERRIN, porslin, Kina, 1900-talets början.

I form av and. Polykrom målad dekor. Längd 35. Höjd 38 cm.

Smärre slitage. Färgbortfall.

1 400
124
129
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
7 jul 2018 9:18
1 400 SEK
6 jul 2018 23:44
1 300 SEK
5 jul 2018 22:09
1 150 SEK
30 jun 2018 19:14
888 SEK