VAS, porslin, Kina, 1900-tal.

VAS, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor av figurscener. Diameter 18. Höjd 35 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Klubbat pris
3 088
273
284
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
10 jul 2018 18:08
3 088 SEK
10 jul 2018 18:08
2 888 SEK
10 jul 2018 16:43
2 211 SEK
10 jul 2018 16:43
2 011 SEK
10 jul 2018 15:38
1 900 SEK
10 jul 2018 15:38
1 800 SEK
10 jul 2018 15:09
1 655 SEK
10 jul 2018 15:09
1 555 SEK
10 jul 2018 15:09
1 500 SEK
10 jul 2018 15:09
1 300 SEK
10 jul 2018 15:09
1 200 SEK
10 jul 2018 14:01
800 SEK
10 jul 2018 14:01
750 SEK
9 jul 2018 20:40
716 SEK
9 jul 2018 20:40
666 SEK
9 jul 2018 20:40
600 SEK
9 jul 2018 20:40
550 SEK
9 jul 2018 16:54
500 SEK
9 jul 2018 16:54
450 SEK
3 jul 2018 20:36
350 SEK
3 jul 2018 18:18
300 SEK