Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, bl a A2 Grythyttan, 1900-talets första hälft.

Stomme av målad metall. Målade träribbor. Bordets längd 115, bredd 81, höjd 72 cm.

Slitage. Senare målning. Torrsprickor. Renoverade. Kompletterade.

Klubbat pris
2 700
263
306
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
2 jul 2018 21:08
2 700 SEK
2 jul 2018 21:07
2 500 SEK
2 jul 2018 21:07
2 400 SEK
2 jul 2018 20:26
2 200 SEK
2 jul 2018 14:10
2 000 SEK
2 jul 2018 12:52
1 200 SEK
1 jul 2018 20:45
1 000 SEK
1 jul 2018 15:37
950 SEK
30 jun 2018 22:07
900 SEK
30 jun 2018 6:37
850 SEK
29 jun 2018 22:49
800 SEK
29 jun 2018 8:13
700 SEK