KARMSTOL, 1900-talets andra hälft

Vitlackerad metall. Sitthöjd 44 cm

Slitage. Färgbortfall. Delar saknas.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
21 jun 2018 9:48
550 SEK
21 jun 2018 9:48
500 SEK
21 jun 2018 9:48
500 SEK
18 jun 2018 19:26
450 SEK
17 jun 2018 22:25
400 SEK
17 jun 2018 1:46
350 SEK
16 jun 2018 8:09
300 SEK