BORD med låda, allmoge 1800-tal

Målad benställning av furu. Längd 87, bredd 44, höjd 72 cm

Slitage. Skador.

Klubbat pris
1 800
160
167
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
20 jun 2018 11:17
1 800 SEK
20 jun 2018 7:47
1 700 SEK
20 jun 2018 1:12
1 600 SEK
19 jun 2018 23:26
1 500 SEK
19 jun 2018 23:26
1 400 SEK
19 jun 2018 23:26
1 300 SEK
17 jun 2018 15:44
1 200 SEK
16 jun 2018 20:25
500 SEK
14 jun 2018 10:57
300 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703