TERRINER, ett par, sterlingsilver. Louis XV-stil. Franska exportstämplar efter 1879.

Längd 29, bredd 20,5, höjd 14 cm (vardera). Totalvikt ca 1990 gram.

Smärre repor. En med två obetydliga bucklor.

Klubbat pris
12 602
1 112
1 160
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
17 jul 2018 14:11
12 602 SEK
17 jul 2018 14:10
12 102 SEK
17 jul 2018 14:10
12 001 SEK
16 jul 2018 23:27
8 200 SEK
11 jul 2018 23:28
8 000 SEK
10 jul 2018 20:08
7 000 SEK
10 jul 2018 19:43
6 501 SEK
10 jul 2018 16:05
6 001 SEK
10 jul 2018 14:56
5 000 SEK