Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

YTTERFODER, mässing, 1800-tal.

Rund bukig form. Dekor av vindruvor och rankor. Två ringhänklar med lejonmaskaroner. Höjd 26 cm.

Ytskikt med slitage. Anlupen. Insida med beläggning.

Klubbat pris
1 550
151
176
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
5 jul 2018 18:20
1 550 SEK
5 jul 2018 18:20
1 450 SEK
5 jul 2018 18:20
1 400 SEK
5 jul 2018 18:20
1 300 SEK
5 jul 2018 18:19
1 100 SEK
5 jul 2018 18:19
1 000 SEK
5 jul 2018 18:15
600 SEK
5 jul 2018 18:15
550 SEK
5 jul 2018 16:15
350 SEK
1 jul 2018 18:50
300 SEK