TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, 1900-talets andra hälft.

Träribbor och lackerad metall. Bord med rektangulär skiva, soffa samt två karmstolar. Fällbara. Bordets längd 122 cm, bredd 76 cm och höjd 73,5 cm. Soffans längd 121 cm.

Bruksskick med slitage. Fläckar, anlöpningar, smuts och algtillväxt. Skruv till soffans armlän saknas. Något instabila.

Klubbat pris
4 600
406
424
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
24 jun 2018 22:09
4 600 SEK
24 jun 2018 22:09
4 400 SEK
24 jun 2018 22:07
3 700 SEK
24 jun 2018 22:00
3 500 SEK
8
24 jun 2018 22:00
3 400 SEK
24 jun 2018 19:03
3 200 SEK
24 jun 2018 19:03
3 000 SEK
21 jun 2018 9:53
2 200 SEK
20 jun 2018 0:12
2 000 SEK
20 jun 2018 0:12
1 900 SEK
19 jun 2018 18:39
1 800 SEK
19 jun 2018 18:39
1 700 SEK
17 jun 2018 11:23
1 600 SEK
17 jun 2018 11:23
1 500 SEK
16 jun 2018 9:00
1 300 SEK
16 jun 2018 9:00
1 200 SEK
15 jun 2018 13:43
1 000 SEK