Hjördis Oldfors

(Sverige, 1920-2014)
Hjördis Oldfors
(Sverige, 1920-2014)

HJÖRDIS OLDFORS, vas, stengods, Upsala Ekeby, stämpelsignerad.

Räfflad dekor. Höjd 52 cm.

Bruksskick. Lagning vid mynning.

Klubbat pris
1 056
94
99
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
20 jun 2018 12:14
1 056 SEK
20 jun 2018 12:14
1 000 SEK
20 jun 2018 12:13
906 SEK
20 jun 2018 12:13
856 SEK
20 jun 2018 8:41
716 SEK
20 jun 2018 8:41
666 SEK
20 jun 2018 8:40
606 SEK
20 jun 2018 8:40
556 SEK
17 jun 2018 22:48
400 SEK
16 jun 2018 18:21
350 SEK
14 jun 2018 21:59
300 SEK