PARTI LJUSSTAKAR, 9 st, mässing, 1900-tal.

Olika modeller. Höjd ca 7- 12 cm.

Bruksskick. Anlupen metall. Bucklor.

Klubbat pris
800
71
74
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
19 jun 2018 22:46
800 SEK
19 jun 2018 14:49
750 SEK
19 jun 2018 14:49
700 SEK
19 jun 2018 7:51
652 SEK
19 jun 2018 1:31
602 SEK
19 jun 2018 1:31
600 SEK
18 jun 2018 13:53
550 SEK
18 jun 2018 13:53
500 SEK
17 jun 2018 22:39
400 SEK
17 jun 2018 22:02
350 SEK
17 jun 2018 10:00
300 SEK