1061386
LANTERNA / SKEPPSLYKTA, C.M Hammar, Göteborg, 1900-tal.

För fotogen. Koppar med glasat mittparti, invändigt rött glas. Märkt. Höjd ca 43 cm.

Bruksskick med slitage och fläckar. Ärgad. Lagningar. Fylld med papper, ej genomgången invändigt. Vingmutter saknas.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 200
114
129
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
20 jun 2018 14:41
1 200 SEK
20 jun 2018 14:02
1 100 SEK
20 jun 2018 14:01
1 000 SEK
20 jun 2018 14:01
1 000 SEK
20 jun 2018 9:39
901 SEK