BESTICKSERVIS, 59 delar, GAB & CG Hallberg, 1900-talets mitt. Vikt 2807 g inkl stålblad.

Tolv gafflar, längd 18 cm.
Tolv knivar, längd 20,5 cm.
Elva skedar, längd 18,5 cm.
Tolv smörgåsgafflar, längd 14,5 cm.
Tolv smörgåsknivar, längd 18 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
9 700
861
907
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
26 jun 2018 22:32
9 700 SEK
26 jun 2018 22:31
9 500 SEK
26 jun 2018 22:31
9 344 SEK
26 jun 2018 22:29
9 300 SEK
26 jun 2018 22:29
9 100 SEK
26 jun 2018 22:29
9 042 SEK
26 jun 2018 22:07
8 411 SEK
26 jun 2018 22:04
8 211 SEK
26 jun 2018 22:04
8 100 SEK
26 jun 2018 22:04
7 800 SEK
26 jun 2018 22:04
7 600 SEK
26 jun 2018 22:03
7 400 SEK
26 jun 2018 22:03
7 200 SEK
26 jun 2018 22:03
7 000 SEK
26 jun 2018 22:03
6 800 SEK
26 jun 2018 22:02
6 600 SEK
26 jun 2018 22:02
6 400 SEK
26 jun 2018 21:35
6 200 SEK
26 jun 2018 21:35
6 000 SEK
26 jun 2018 17:15
5 600 SEK
16 jun 2018 13:27
4 000 SEK