TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

Träribbor och lackerad metall. Bord med rundad skiva samt fyra karmstolar. Fällbara. Bordets diameter 99 cm, höjd 74 cm.

Bruksskick med slitage. Fläckar, anlöpningar, smuts och algtillväxt. Något instabila. Skruv till stol saknas.

Klubbat pris
4 810
425
443
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
26 jun 2018 19:53
4 810 SEK
26 jun 2018 19:35
4 610 SEK
26 jun 2018 19:34
4 410 SEK
26 jun 2018 19:34
4 400 SEK
26 jun 2018 16:20
3 710 SEK
26 jun 2018 16:20
3 510 SEK
26 jun 2018 11:38
3 410 SEK
24 jun 2018 20:02
3 210 SEK
24 jun 2018 20:02
3 100 SEK
24 jun 2018 20:01
2 810 SEK
24 jun 2018 20:01
2 610 SEK
24 jun 2018 20:00
2 210 SEK
24 jun 2018 20:00
2 010 SEK
23 jun 2018 17:05
1 610 SEK
23 jun 2018 17:05
1 510 SEK
19 jun 2018 20:25
1 200 SEK
17 jun 2018 17:04
1 100 SEK
16 jun 2018 22:55
1 000 SEK