GLASSERVIS, 82 delar, 1900-talets andra hälft.

13 st vinglas, 12,5 cm.
15 st vinglas, höjd 10,5 cm.
14 st seleterglas,
9 st grogglas.
16 st snapsglas,
15+1 st likörglas, höjd 7,5 cm.
Olivslipad dekor.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 200
282
295
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
12 aug 2018 21:51
3 200 SEK
12 aug 2018 21:50
3 000 SEK
12 aug 2018 21:50
3 000 SEK
12 aug 2018 21:50
2 800 SEK
12 aug 2018 21:48
2 600 SEK
12 aug 2018 21:47
2 400 SEK
12 aug 2018 21:34
2 200 SEK
12 aug 2018 21:34
2 000 SEK
12 aug 2018 21:34
2 000 SEK
12 aug 2018 21:34
1 900 SEK
12 aug 2018 21:34
1 800 SEK
12 aug 2018 21:34
1 700 SEK
12 aug 2018 21:34
1 600 SEK
5 aug 2018 14:35
1 500 SEK
4 aug 2018 0:37
900 SEK