STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795).

Dekor i underglasyrblått. Längd 35 cm.

Slitage. Nagg.

Klubbat pris
1 700
165
188
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
1 jul 2018 15:19
1 700 SEK
8
1 jul 2018 15:09
1 600 SEK
1 jul 2018 15:09
1 555 SEK
1 jul 2018 15:07
1 500 SEK
8
1 jul 2018 15:07
1 400 SEK
1 jul 2018 15:07
1 285 SEK
8
1 jul 2018 15:07
1 185 SEK
1 jul 2018 13:37
827 SEK
1 jul 2018 13:37
777 SEK
1 jul 2018 12:01
700 SEK
1 jul 2018 12:01
650 SEK
30 jun 2018 22:23
550 SEK
30 jun 2018 22:23
500 SEK
30 jun 2018 1:10
450 SEK
28 jun 2018 18:39
400 SEK
26 jun 2018 11:37
350 SEK
24 jun 2018 22:25
300 SEK