KONFEKTSKÅL, silver, Ryssland, Moskva 1853.

Invändigt förgylld. Längd 15 cm.

Smärre slitage. Liten lagning.

Klubbat pris
250
2 868
262
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (22 bud)
10
4 jul 2018 13:41
250 EUR
9
4 jul 2018 13:27
230 EUR
8
4 jul 2018 13:25
210 EUR
4 jul 2018 13:25
206 EUR
4 jul 2018 6:26
196 EUR
4 jul 2018 6:25
187 EUR
4 jul 2018 6:24
186 EUR
4 jul 2018 6:24
176 EUR
2 jul 2018 20:07
155 EUR
2 jul 2018 20:07
145 EUR
29 jun 2018 10:57
130 EUR
29 jun 2018 10:57
120 EUR
28 jun 2018 22:17
115 EUR
28 jun 2018 22:17
105 EUR
28 jun 2018 20:24
75 EUR
28 jun 2018 13:04
70 EUR
28 jun 2018 13:04
65 EUR
28 jun 2018 9:12
50 EUR
28 jun 2018 9:12
45 EUR
27 jun 2018 22:26
40 EUR
27 jun 2018 22:26
35 EUR
27 jun 2018 16:29
30 EUR