GOLVLJUSSTAKAR, ett par, 1900-tal

Smidesjärn. För fem ljus vardera. Höjd ca 103, diameter 34 cm

Slitage. Märken. Rostangrepp.

Klubbat pris
1 000
87
91
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
27 jun 2018 17:35
1 000 SEK
27 jun 2018 17:35
1 000 SEK
27 jun 2018 17:35
850 SEK
27 jun 2018 17:35
800 SEK
27 jun 2018 17:34
750 SEK
27 jun 2018 17:34
700 SEK
27 jun 2018 17:34
650 SEK
27 jun 2018 17:34
600 SEK
26 jun 2018 12:45
550 SEK
21 jun 2018 10:24
500 SEK
20 jun 2018 18:25
450 SEK
20 jun 2018 18:25
400 SEK
20 jun 2018 18:25
400 SEK
20 jun 2018 16:35
350 SEK
19 jun 2018 23:34
300 SEK