VODKASET, 13 delar, porslin, Dulevo, Sovjetunionen, 1900-talets andra hälft.

Mot orange fond målade och förgyllda blommor och rådjur. Bägarna invändigt förgyllda. Kanna med lock, höjd 28 cm. Bägarnas höjd 5,5 cm.

Smärre ytslitage.

Klubbat pris
56
634
58
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (8 bud)
28 jun 2018 18:34
56 EUR
28 jun 2018 18:33
51 EUR
28 jun 2018 18:33
50 EUR
28 jun 2018 7:44
45 EUR
27 jun 2018 17:35
40 EUR
27 jun 2018 17:34
35 EUR
27 jun 2018 17:34
35 EUR
23 jun 2018 11:59
30 EUR