KORGSTOL, sk "Peacock chair", 1970-tal.

Flätad rotting. Total bredd 82 cm. Sitthöjd 46 cm. Total höjd 138 cm.

Bruksslitage. Sliten lackering. Fläckar.

Klubbat pris
610
6 911
636
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (29 bud)
21 jul 2018 16:52
610 EUR
21 jul 2018 16:52
600 EUR
21 jul 2018 16:50
580 EUR
21 jul 2018 16:49
560 EUR
21 jul 2018 16:48
540 EUR
21 jul 2018 16:48
520 EUR
21 jul 2018 16:16
500 EUR
21 jul 2018 14:31
480 EUR
21 jul 2018 14:31
460 EUR
21 jul 2018 14:31
460 EUR
21 jul 2018 14:30
440 EUR
21 jul 2018 14:30
420 EUR
21 jul 2018 14:30
400 EUR
21 jul 2018 14:30
380 EUR
21 jul 2018 14:30
360 EUR
21 jul 2018 14:30
340 EUR
21 jul 2018 14:29
320 EUR
21 jul 2018 14:29
300 EUR
21 jul 2018 13:31
280 EUR
21 jul 2018 11:33
260 EUR
21 jul 2018 10:06
240 EUR
21 jul 2018 5:33
220 EUR
17 jul 2018 19:15
200 EUR
17 jul 2018 19:15
190 EUR
17 jul 2018 19:15
170 EUR
17 jul 2018 19:15
160 EUR
17 jul 2018 13:13
150 EUR
14 jul 2018 9:56
130 EUR
13 jul 2018 21:08
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

435. Robert Rauschenberg, "Samarkand Stitches #III".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK