STOLAR, 8 stycken, 1800-tal.

STOLAR, 8 stycken, 1800-tal.

Målade. Sitthöjd 47. Bredd 41. Djup 37. Höjd 84 cm.

Senare målning. Slitage. Kompletterad. Torrsprickor.

Klubbat pris
2 800
247
258
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
25 jun 2018 12:13
2 800 SEK
25 jun 2018 12:12
2 700 SEK
25 jun 2018 12:12
2 500 SEK
24 jun 2018 19:35
2 000 SEK
21 jun 2018 22:43
1 500 SEK