SLAKTBÄNK, 1900-tal.

SLAKTBÄNK, 1900-tal.

Trä, delvis målad samt med metallbeslag. Längd 46, bredd 46, höjd 81 cm.

Renoverad. Slitage. Maskstungen.

Klubbat pris
1 500
132
138
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
16 jun 2018 18:58
1 500 SEK
16 jun 2018 10:25
1 200 SEK
12 jun 2018 17:29
300 SEK