BORD / BRICKBORD, rokokostil, underredet plakettmärkt Nordiska Kompaniet. 1900-tal.

Målat underrede med lös bricka av koppar. Längd 87, djup 63, höjd 75 cm

Senare målning. Slitage. Märken. Märken. Färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK