PALLAR, två stycken, allmoge, furu, 1800-tal.

Rektangulär sits på profilsågade ben. Längd ca 45, höjd ca 46 cm.

Renoverade. Smärre skador, lagningar och slitage. Obetydligt maskstungna.

Klubbat pris
2 000
180
190
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
19 jun 2018 13:30
2 000 SEK
19 jun 2018 13:30
1 935 SEK
19 jun 2018 13:22
1 600 SEK
19 jun 2018 13:22
1 500 SEK
19 jun 2018 13:01
1 300 SEK
19 jun 2018 13:01
1 200 SEK
19 jun 2018 12:30
1 100 SEK
18 jun 2018 22:19
1 000 SEK
18 jun 2018 18:46
500 SEK
14 jun 2018 19:09
300 SEK