Björn Wiinblad

(Danmark, 1918-2006)
Björn Wiinblad
(Danmark, 1918-2006)

BJÖRN WIINBLAD, 2 skålar och kanna, lergods, signerade och daterade 84-89

Höjd 10-18 cm

Klubbat pris
1 211
109
115
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
26 jun 2018 8:18
1 211 SEK
26 jun 2018 8:17
1 111 SEK
26 jun 2018 8:17
1 100 SEK
26 jun 2018 8:16
1 000 SEK
26 jun 2018 8:16
950 SEK
26 jun 2018 8:16
900 SEK
26 jun 2018 8:16
850 SEK
24 jun 2018 0:43
800 SEK
22 jun 2018 15:07
750 SEK
22 jun 2018 15:02
700 SEK
22 jun 2018 13:22
650 SEK
22 jun 2018 13:22
600 SEK
22 jun 2018 13:22
600 SEK
22 jun 2018 13:04
550 SEK
22 jun 2018 13:04
500 SEK
22 jun 2018 13:04
500 SEK
22 jun 2018 13:04
450 SEK
22 jun 2018 13:04
400 SEK
21 jun 2018 18:43
350 SEK
21 jun 2018 13:25
300 SEK

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703