BESTICK, 52 delar, silver, "Chippendale", GAB, Eskilstuna, 1900-talets fjärde kvartal.

Tolv bordsskedar, tolv kaffeskedar, tolv smörgåsgafflar, tolv smörgåsknivar med blad i rostfritt stål, fyra smörknivar med blad i rostfritt stål. Längd 10,5- 18 cm. Total vikt ca 1330 g.

Bruksskick.

Klubbat pris
4 200
371
387
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
29 jun 2018 20:51
4 200 SEK
29 jun 2018 20:50
4 000 SEK
29 jun 2018 18:17
3 200 SEK
29 jun 2018 8:39
2 200 SEK
26 jun 2018 14:54
2 000 SEK
25 jun 2018 21:15
900 SEK
25 jun 2018 5:00
825 SEK
20 jun 2018 14:31
300 SEK