1063185

YTTERFODER, flintgods, jugend, omkring 1910.

Reliefdekor av träd. Grön glasyr. Diameter 22 cm, höjd 15 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Krackelyr. Märken.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    551
    52 EUR
    59 USD

    Budhistorik (6 bud)
    3A20 jun 2018 13:15551SEK
    420 jun 2018 13:15501SEK
    316 jun 2018 8:47400SEK