1063185

YTTERFODER

Flintgods, jugend, omkring 1910.

Reliefdekor av träd. Grön glasyr. Diameter 22 cm, höjd 15 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Krackelyr. Märken.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    551
    53 EUR
    61 USD

    Budhistorik (6 bud)
    3A20 jun 13:15551SEK
    420 jun 13:15501SEK
    316 jun 08:47400SEK