GULDSMEDSAKTIEBOLAGET bestick 60 dlr "Rosenholm", silver 1960-tal.

12 bordsgafflar (längd 17,5 cm)
12 bordsknivar (längd 19,5)
12 bordsskedar (längd 18)
12 kaffeskedar
4 smörknivar
6 pickles gafflar
1 potatissked
1 såssked.
Total vikt ca 2600 gram.

Slitage.

Klubbat pris
6 600
583
608
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
9
19 jun 2018 12:02
6 600 SEK
19 jun 2018 12:02
6 500 SEK
19 jun 2018 11:44
6 200 SEK
9
19 jun 2018 8:04
6 000 SEK
19 jun 2018 0:57
4 400 SEK
8
18 jun 2018 19:57
4 200 SEK
18 jun 2018 1:01
3 200 SEK
16 jun 2018 22:05
3 000 SEK
16 jun 2018 18:34
1 500 SEK
16 jun 2018 13:44
600 SEK
16 jun 2018 0:19
450 SEK
13 jun 2018 19:56
350 SEK
12 jun 2018 17:52
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13