GERTRUD VASGAARD, servis "Gemina" 49 dlr, Royal Copenhagen porslin

Bestående av;
12 tallrikar,
12 djupa,
12 assietter,
2 skålar med lock,
2 runda skålar,
1 ask med lock,
1 större skål,
3 olika uppläggningsfat,
4 mindre skålar.

Bruksskick. Obetydligt ytslitage.

Formgiven 1959

Klubbat pris
6 300
556
580
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
16 jul 2018 21:05
6 300 SEK
16 jul 2018 21:04
6 100 SEK
16 jul 2018 21:04
6 000 SEK
16 jul 2018 21:03
5 700 SEK
16 jul 2018 20:57
5 500 SEK
16 jul 2018 20:56
5 300 SEK
16 jul 2018 20:55
5 100 SEK
16 jul 2018 20:55
5 100 SEK
16 jul 2018 20:31
4 900 SEK
16 jul 2018 20:16
4 700 SEK
16 jul 2018 20:16
4 500 SEK
16 jul 2018 15:02
4 300 SEK
14 jul 2018 6:42
4 100 SEK
14 jul 2018 6:42
4 000 SEK
14 jul 2018 6:41
3 700 SEK
14 jul 2018 6:41
3 500 SEK
14 jul 2018 6:41
3 300 SEK
14 jul 2018 6:41
3 100 SEK
14 jul 2018 6:40
2 600 SEK
14 jul 2018 6:40
2 400 SEK
12 jul 2018 8:39
2 200 SEK
12 jul 2018 8:39
2 000 SEK
12 jul 2018 8:38
1 900 SEK
12 jul 2018 8:38
1 800 SEK
10 jul 2018 12:47
1 700 SEK
10 jul 2018 10:56
1 600 SEK
9 jul 2018 16:42
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13