BÄNK, omkring år 1900.

BÄNK, omkring år 1900.

Målad. Längd ca 220, bredd 24, höjd 49 cm.

Slitage. Senare målning. Torrsprickor. Färgbortfall. Repor. Märken.

Klubbat pris
600
53
55
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
20 jun 2018 13:57
600 SEK
20 jun 2018 13:55
550 SEK
20 jun 2018 13:55
500 SEK
20 jun 2018 13:55
500 SEK
20 jun 2018 13:28
450 SEK
20 jun 2018 11:44
400 SEK
18 jun 2018 13:16
350 SEK
17 jun 2018 2:55
300 SEK