TRÄDGÅRDSURNA, 1900-tal.

TRÄDGÅRDSURNA, 1900-tal.

Stenmassa. Dekor av barn. Diameter 38, höjd 45 cm.

Slitage. Nagg.

Klubbat pris
1 700
148
155
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
1 jul 2018 17:27
1 700 SEK
1 jul 2018 17:27
1 665 SEK
1 jul 2018 9:03
1 600 SEK
26 jun 2018 10:42
1 500 SEK
24 jun 2018 17:18
650 SEK
24 jun 2018 13:22
500 SEK