BÄNK, 1900-talets början.

BÄNK, 1900-talets början.

Målad. Sitthöjd 45,5 cm. Längd 299 cm.

Senare målning. Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
2 200
198
209
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
20 jun 2018 12:48
2 200 SEK
20 jun 2018 12:46
2 000 SEK
20 jun 2018 12:46
1 900 SEK
20 jun 2018 12:46
1 800 SEK
20 jun 2018 12:46
1 700 SEK
17 jun 2018 16:42
1 600 SEK
16 jun 2018 14:35
1 500 SEK
16 jun 2018 14:35
1 400 SEK
16 jun 2018 14:35
1 300 SEK
16 jun 2018 14:30
1 200 SEK
16 jun 2018 13:44
1 100 SEK
16 jun 2018 6:03
1 000 SEK
16 jun 2018 6:03
1 000 SEK
15 jun 2018 12:47
950 SEK
15 jun 2018 12:47
900 SEK
14 jun 2018 22:03
800 SEK
13 jun 2018 20:58
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57