SVEN ARNE GILLGREN, 69 delar, rostfritt stål, "Ranka", Gense, 1900-talets andra hälft.

Tolv fiskgafflar, längd 17,5 cm.
Tolv fiskknivar, längd 19 cm.
Tolv skedar, längd 18,5 cm.
Tolv dessertskedar, längd 6
Tolv skedar, längd 15 cm.
Sex smörknivar längd 15 cm.
Två serveringsskedar, längd 22 cm.
En såsslev, längd 17,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 700
150
157
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
6 jul 2018 19:37
1 700 SEK
6 jul 2018 16:42
1 600 SEK
6 jul 2018 16:42
1 580 SEK
5 jul 2018 12:11
1 466 SEK
5 jul 2018 12:09
1 366 SEK
29 jun 2018 22:18
1 266 SEK
29 jun 2018 22:18
1 230 SEK
29 jun 2018 22:18
1 155 SEK
29 jun 2018 22:18
1 055 SEK
29 jun 2018 22:18
916 SEK
29 jun 2018 22:18
866 SEK
29 jun 2018 22:17
716 SEK
29 jun 2018 22:17
666 SEK
29 jun 2018 22:17
607 SEK
29 jun 2018 22:17
557 SEK
29 jun 2018 22:17
507 SEK
29 jun 2018 22:17
457 SEK
29 jun 2018 22:16
405 SEK
29 jun 2018 22:16
355 SEK
28 jun 2018 22:04
300 SEK