Madeleine Pyk – en samling F769

BESTICKSERVIS, 44 delar, silver, C G Hallberg, 1900-tal.

7 matskedar, 12 bordsskedar, 11 bordsgafflar, 12 bordsknivar. Totalvikt 1735 gram (exklusive knivar).

Slitage. Repor.

Klubbat pris
5 500
522
597
Utropspris
9 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
28 jul 2018 18:31
5 500 SEK
28 jul 2018 18:31
5 450 SEK
26 jul 2018 11:51
5 200 SEK
21 jul 2018 8:24
5 000 SEK
20 jul 2018 10:44
2 000 SEK
Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Ansvarig specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58