BESTICK, 36 delar, nysilver, Wilkens, Tyskland, 1900-tal.

13 bordsgafflar (18 cm)
12 bordsknivar (20)
11 bordsskedar(18)

Bruksslitage.

Klubbat pris
600
53
55
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
14 jul 2018 9:14
600 SEK
13 jul 2018 22:42
550 SEK
11 jul 2018 19:12
500 SEK
11 jul 2018 19:12
500 SEK
11 jul 2018 19:12
450 SEK
11 jul 2018 19:12
400 SEK
11 jul 2018 11:24
350 SEK
7 jul 2018 23:35
300 SEK