CHAMPAGNEGLAS, 6 st snarlika, 1800-tal.

Slipad dekor. Höjd ca 17,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 670
146
152
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
20 jul 2018 19:39
1 670 SEK
20 jul 2018 16:58
1 570 SEK
20 jul 2018 16:58
1 510 SEK
20 jul 2018 13:10
1 410 SEK
20 jul 2018 12:35
1 310 SEK
19 jul 2018 23:21
1 210 SEK
19 jul 2018 23:21
1 150 SEK
18 jul 2018 22:59
700 SEK
18 jul 2018 22:59
650 SEK
18 jul 2018 10:48
600 SEK
18 jul 2018 10:48
550 SEK
18 jul 2018 10:48
500 SEK
18 jul 2018 10:48
450 SEK
15 jul 2018 21:19
400 SEK
15 jul 2018 21:19
350 SEK
14 jul 2018 15:43
300 SEK