KORKSKRUVAR, 5 st, 1800-/1900-tal.

Olika modeller. Längd ca 8-15 cm.

Slitage. Rostangrepp.

Klubbat pris
650
57
60
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
13 jul 2018 9:07
650 SEK
13 jul 2018 9:07
600 SEK
10 jul 2018 17:33
550 SEK
10 jul 2018 17:33
500 SEK
6 jul 2018 22:43
300 SEK