Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

ELSA STACKELBERG, trädgårdssoffa, Fri Form, Edsbruk, 1900-talets andra hälft.

Målat trä. Med hjul. Längd 177 cm. Sitthöjd ca 35 cm.

Slitage. Torrsprickor. Färgbortfall. Senare målning. Senare plymåer.

Klubbat pris
2 000
195
227
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
5 jul 2018 20:23
2 000 SEK
5 jul 2018 20:22
1 501 SEK
4 jul 2018 20:22
600 SEK
30 jun 2018 8:40
500 SEK
28 jun 2018 15:26
300 SEK