1063916

ELSA STACKELBERG, fåtöljer, ett par, Fri Form, Edsbruk, 1900-talets andra hälft.

Målat trä. Ett benpar på hjul. Sitthöjd ca 35 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Färgbortfall. Torrsprickor. Senare dynor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 700
    165 EUR
    194 USD

    Budhistorik (10 bud)
    510 aug 18:221700SEK
    4A10 aug 18:221600SEK
    410 aug 14:571550SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes