Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

ELSA STACKELBERG, fåtöljer, ett par, Fri Form, Edsbruk, 1900-talets andra hälft.

Målat trä. Ett benpar på hjul. Sitthöjd ca 35 cm.

Slitage. Senare målning. Färgbortfall. Torrsprickor. Senare dynor.

Klubbat pris
1 700
166
193
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
10 aug 2018 18:22
1 700 SEK
10 aug 2018 18:22
1 600 SEK
10 aug 2018 14:57
1 550 SEK
10 aug 2018 14:57
1 450 SEK
10 aug 2018 14:57
1 400 SEK
10 aug 2018 14:57
1 300 SEK
10 aug 2018 14:57
1 200 SEK
9 aug 2018 20:37
1 100 SEK
8 aug 2018 14:24
1 000 SEK
5 aug 2018 11:46
321 SEK