STRÖARE OCH SENAPSKANNA, tenn, 1700-tal.

Balusterformade. Höjd 12-13 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Klubbat pris
400
35
37
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
16 jul 2018 17:26
400 SEK
16 jul 2018 17:25
350 SEK
16 jul 2018 17:25
350 SEK
9 jul 2018 13:09
300 SEK