FOLKE ARSTRÖM, bestick 32 delar, "Thebe", Gense, Sverige 1950-/60-tal.

6 bordsgafflar
6 bordsknivar
6 bordsskedar
6 smörgåsgafflar
5 smörgåsknivar
såsslev
smörkniv
mindre kniv

Bruksslitage. Repor.

Klubbat pris
800
71
74
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
16 jul 2018 21:48
800 SEK
16 jul 2018 21:47
750 SEK
16 jul 2018 21:47
750 SEK
16 jul 2018 21:41
700 SEK
16 jul 2018 21:23
650 SEK
16 jul 2018 21:23
600 SEK
15 jul 2018 21:54
500 SEK
15 jul 2018 12:07
450 SEK
15 jul 2018 12:07
400 SEK
15 jul 2018 12:07
400 SEK
12 jul 2018 23:40
350 SEK
9 jul 2018 7:23
300 SEK