YTTERFODER, mässing, Frankrike, 1800-tal.

Reliefdekor av druvor och vinblad. På tre ben. Diameter 24, höjd 27 cm.

Slitage. Bucklor. Invändigt senare målning.

Klubbat pris
666
59
61
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
19 jul 2018 20:50
666 SEK
19 jul 2018 20:50
616 SEK
19 jul 2018 19:27
600 SEK
19 jul 2018 15:08
550 SEK
19 jul 2018 15:08
550 SEK
18 jul 2018 18:15
450 SEK
16 jul 2018 5:28
400 SEK
16 jul 2018 5:28
355 SEK
14 jul 2018 8:49
350 SEK
12 jul 2018 7:38
300 SEK