DURKSLAG, mässing, 1700-tal.

DURKSLAG, mässing, 1700-tal.

Rund form. Hänklar. Diameter 27 cm.

Slitage. Bucklor.

Klubbat pris
1 111
98
102
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
8
14 jul 2018 9:16
1 111 SEK
9
14 jul 2018 9:16
1 100 SEK
8
13 jul 2018 20:52
950 SEK
13 jul 2018 16:54
900 SEK
13 jul 2018 16:54
850 SEK
13 jul 2018 12:48
827 SEK
13 jul 2018 12:48
777 SEK
12 jul 2018 12:31
750 SEK
12 jul 2018 12:31
700 SEK
9 jul 2018 22:14
500 SEK
9 jul 2018 12:16
450 SEK
8 jul 2018 6:59
400 SEK
8 jul 2018 6:59
351 SEK
8 jul 2018 1:43
350 SEK
7 jul 2018 15:08
300 SEK