LJUSSTAKAR, ett par, brons, sent 1700-tal.

Kvadratisk form. Dekor av pärlbård. Höjd ca 20 cm.

Slitage. Repor.

Klubbat pris
1 420
138
157
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
15 jul 2018 13:02
1 420 SEK
15 jul 2018 13:02
1 400 SEK
15 jul 2018 13:01
1 310 SEK
15 jul 2018 13:01
1 210 SEK
15 jul 2018 13:00
1 105 SEK
15 jul 2018 12:49
1 005 SEK
15 jul 2018 12:49
1 000 SEK
15 jul 2018 9:37
850 SEK
15 jul 2018 9:37
800 SEK
14 jul 2018 22:52
550 SEK
14 jul 2018 22:52
500 SEK
13 jul 2018 18:58
400 SEK
12 jul 2018 2:12
350 SEK
8 jul 2018 21:26
300 SEK