LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.

LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.

Balusterformad. Oktogonal fot. Höjd ca 16 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
505
44
46
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
17 jul 2018 15:01
505 SEK
17 jul 2018 15:01
501 SEK
16 jul 2018 7:25
455 SEK
15 jul 2018 12:53
405 SEK
13 jul 2018 9:24
355 SEK
13 jul 2018 9:24
350 SEK
10 jul 2018 8:27
300 SEK