1063975

GRYTOR, gjutjärn, 4 st, 1800-tal.

Trefotningar. Olika storlekar. Höjd 30-40 cm. Diameter 29-42 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Färgbortfall. Rostangrepp.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 800 SEK

    Slutpris

    1 700
    162 EUR
    182 USD

    Budhistorik (14 bud)
    320 jun 2018 21:181700SEK
    620 jun 2018 17:101600SEK
    3A20 jun 2018 17:101500SEK