1063975

GRYTOR, gjutjärn, 4 st, 1800-tal.

Trefotningar. Olika storlekar. Höjd 30-40 cm. Diameter 29-42 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Färgbortfall. Rostangrepp.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 800 SEK

    Slutpris

    1 700
    165 EUR
    188 USD

    Budhistorik (14 bud)
    320 jun 21:181700SEK
    620 jun 17:101600SEK
    3A20 jun 17:101500SEK