1063975

GRYTOR

Gjutjärn, 4 st, 1800-tal.

Trefotningar. Olika storlekar. Höjd 30-40 cm. Diameter 29-42 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Färgbortfall. Rostangrepp.

Placering
Gamla Borgåvägen 231, 01380 Vanda

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 800 SEK

    Slutpris

    1 700
    163 EUR
    190 USD

    Budhistorik (14 bud)
    320 jun 21:181700SEK
    620 jun 17:101600SEK
    3A20 jun 17:101500SEK