GLASSERVIS, 55 delar, "Odelberg Junior", Kosta.

Slipad, blästrad samt förgylld dekor. Kvadratisk fot.

13 rödvinsglas, 12 cm
10 vitvinsglas, 13,5 cm
9 starkvinsglas, 10,5 cm
10 snapsglas, 9 cm
13 selterglas, 9 cm

Smärre slitage.

Klubbat pris
20 000
1 765
1 842
Utropspris
25 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
7 jul 2018 22:07
20 000 SEK
7 jul 2018 22:05
18 000 SEK
7 jul 2018 20:00
16 000 SEK
30 jun 2018 17:09
8 000 SEK
29 jun 2018 20:03
4 000 SEK
29 jun 2018 8:27
2 000 SEK