KITTEL, koppar, 1800-tal.

KITTEL, koppar, 1800-tal.

Rund form. Öglehänklar. Diameter 54 cm.

Slitage. Repor. Märken. Bucklor.

Klubbat pris
600
53
55
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
26 jun 2018 15:19
600 SEK
26 jun 2018 15:19
550 SEK
26 jun 2018 15:09
500 SEK
26 jun 2018 15:05
450 SEK
26 jun 2018 15:05
450 SEK
26 jun 2018 11:50
400 SEK
26 jun 2018 11:13
350 SEK
23 jun 2018 14:52
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

443. Andy Warhol, "Marilyn Monroe (Marilyn)".
Utropspris
600 000 - 800 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
1 150 000

ditt bud
Fair warning
1 100 000

ditt bud
Aktuellt bud:
1 150 000 SEK