KITTEL, koppar, 1800-tal.

KITTEL, koppar, 1800-tal.

Rund form. Öglehänklar. Diameter ca 60 cm.

Slitage. Lagningar. Bucklor. Bristningar. Repor.

Klubbat pris
1 000
89
93
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
26 jun 2018 21:02
1 000 SEK
26 jun 2018 20:56
950 SEK
26 jun 2018 20:56
905 SEK
26 jun 2018 19:38
550 SEK
26 jun 2018 19:38
500 SEK
26 jun 2018 19:37
450 SEK
26 jun 2018 19:37
400 SEK
25 jun 2018 17:58
300 SEK