STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795).

Dekor i imarifärger av blomster. Längd 41 cm.

Smärre slitage. Glasyrmistor. Smärre nagg.

Klubbat pris
3 655
347
397
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
12 jul 2018 13:35
3 655 SEK
12 jul 2018 13:34
3 455 SEK
12 jul 2018 13:34
3 400 SEK
12 jul 2018 13:34
3 211 SEK
12 jul 2018 13:34
3 011 SEK
12 jul 2018 13:15
2 800 SEK
12 jul 2018 9:46
2 600 SEK
12 jul 2018 9:46
2 400 SEK
10 jul 2018 16:50
2 200 SEK
5 jul 2018 8:54
2 000 SEK
4 jul 2018 18:14
1 500 SEK