BESTICKSERVIS, 194 delar, dirigold, 1900-tal.

18 matgafflar, 18 matskedar, 18 bordsgafflar, 18 bordsknivar, 18 bordsskedar, 18 fiskgafflar, 18 fiskknivar, 18 smörgåsgafflar, 18 tårtgafflar, tolv plockgafflar, tolv teskedar, sex kaffeskedar, två korköppnare. Längd 11- 21,5 cm.

Bruksskick. Senare gravyr. Anlupen metall.

Klubbat pris
600
53
56
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
29 jun 2018 22:06
600 SEK
28 jun 2018 22:13
550 SEK
28 jun 2018 22:13
500 SEK
28 jun 2018 22:13
500 SEK
28 jun 2018 22:12
450 SEK
28 jun 2018 22:12
400 SEK
26 jun 2018 20:18
350 SEK
21 jun 2018 11:43
300 SEK